Враховуючи положення статей 18, 94 Закону ( 474-14 ), обчислення строку оскарження починається з наступного дня після дня прийняття рішення, вчинення дії чи бездіяльності, які оскаржуються.
Наприклад, якщо рішення, яке оскаржується, прийнято 1 вересня 2004 року, то загальний семиденний строк оскарження починається 2 вересня 2004 року і закінчується 8 вересня 2004 року, у зв'язку з чим подання скарги 9 вересня 2004 року буде вважатися поданням скарги після закінчення строків, встановлених Законом ( 474-14 ).